رنگ موی نیمه دایمی

کاربردهای رنگ موی نیمه دایمی

رنگ موی نیمه دایمی را می توان در موارد زیر به کار برد:

– برای بهبود بخشیدن به رنگ طبیعی گیسو: رنگ های نیمه دایمی را می توان برای افزودن جلوه های طلایی یا سرخ و عمق بخشیدن به رنگ گیسو به کار برد. رنگ مو از کارایی ویژه ای برای گیسوی مجعد و نیز رنگ طبیعی گیسوی بسیار روشن یا تیره که هماهنگی چندانی با رنگ و رخسار مشتری ندارند برخوردار است.

– برای اصلاح رنگ موی از پیش روشن شده: رنگ موهای نیمه دایمی را می توان به عنوان یک تونر با پایه آب اکسیژنه برای اصلاح گیسوی از پیش روشن شده به کار برد. چنینی گیسویی متخلخل می باشد و تونر به درون تارهای گیسو نفوذ می کند.

– برای جلوه نو بخشیدن به رنگ گیسوی کمرنگ شده: چنین رنگ مویی را می توان به نحوی کارآمد در فواصل رنگ آمیزی با رنگ موی دایمی و نیز برای اصلاح رنگ گیسو و در شرایطی که استفاده از رنگ مویی با پایه ای غیر از آب اکسیژنه مطلوب باشد به کار برد.

– برای رنگ آمیزی گیسوی خاکستری یا سفید: بیشتر رنگ موهای نیمه دایمی به گونه ای طراحی شده اند که موهای دارای ۲۵ درصد یا کمتر تارهای خاکستری را رنگ کنند یا چنانچه درصد تارهای خاکستری بیش از این میزان باشد، جلوه ای بدیع به گیسو ببخشند.
به علاوه، توصیه می شود که چنین رنگ موهایی برای مشتریانی که مایلند گیسوی خاکستری یا سفید خود را حفظ کنند و جلوه بیشتری به آن ببخشند، به کار برده شوند.

– چنین رنگ موهایی را می توان مانند دیگر رنگ موهای اکسیدکننده در مورد مشتریانی که سابقه حساسیت دارند به کار برد. مشتریانی که در برابر
رنگ موهای اکسیدکننده دچار حساسیت می باشند، رنگ موی نیمه دایمی را رنگ مویی مناسب و بی خطر خواهند یافت. شایان ذکر است مشتریانی
که سابقه حساسیت به رنگ مو دارند، باید ابتدا تحت آزمون حساسیت قرار بگیرند.

– چنین رنگ موهایی را می توان برای پیگمانتاسیون مقدماتی به کار برد. رنگ موی نیمه دایمی را می توان به هنگام رنگ آمیزی گیسوی دکلره به
منظور پیگمانتاسیون مقدماتی مورد استفاده قرار داد. (دانه مصنوعی دادن روی موها)

 

عروس سرای مرجان زعیم پور

کپی از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

منبع : www.zaeimpourmakeup.com

0 265 بازدید

نظرات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *