شامپو ضد ریزش مو

بهترین شامپوهای ضد ریزش در هند

۱٫ شامپو ترسمه برای جلوگیری از ریزش مو
شامپو ترسمه باعث تقویت قدرت ریشه ها می شود و از ریزش مو جلوگیری می کند. این ماده با ترکیبات پیشرفته و قدرتمند و فرمول علمی کاملاً غنی شده ساخته شده است تا موهای شما را با هر شستشو ،بلندتر، قوی تر و قابل کنترل تر کند. مناطق آسیب دیده را هدف قرار داده و مقاومت آن را افزایش می دهد تا موهای شما ابریشمی ، براق و سالم به نظر برسد.

نکات مثبت
از شکستگی جلوگیری می کند.
بوی خوبی دارد.
وز شدگی را از بین می برد.

نکات منفی
یک راه حل دائمی برای ریزش مو نیست.

۲٫ شامپو کنترل ریزش موی پنتین
در زمان های گذشته شامپو فقط یک تمیز کننده معمولی بود اما این روزها شامپوها برای شستشو و تغذیه مو ساخته شده اند. شامپو Pantene مخصوص مبارزه با ریزش مو است. غنی شده با آب برنج تخمیر شده ، که رشته های مو را مرطوب می کند ، شکستگی و ریزش مو را کاهش می دهد. فرمول Pro-Vitamin از Pantene به دلیل خواص مغذی آن شناخته شده است. برای همه انواع مو بخصوص برای موهای وز مناسب است.

نکات مثبت
مناسب برای انواع مو.
وز شدن موها را کاهش می دهد.
ریزش مو را کنترل می کند.

نکات منفی
دارای مواد شیمیایی است.

۳٫ شامپو ضد ریزش هیمالیا
شامپو ضد ریزش موی هیمالیا یک فرمول ۲ در ۱ است که ریزش مو را کاهش می دهد و به طور همزمان ساقه مو را تغذیه می کند. این حالت باعث بهبود بافت موهای شما می شود. این ترکیب خشکی موها را مهار کرده و کوتیکول های مو را قوی و سالم نگه می دارد. این فرمول با گیاهانی مانند (درخت طوطی)Butea frondosa و bingingraj پر شده است که باعث تحریک فولیکول های مو برای رشد سالم مو می شوند. این ها ریشه مو را به طور موثری برای داشتن موهای ضخیم تر و قوی تر تقویت می کند.

نکات مثبت
دارای عطر خوبی می باشد.
از ریزش مو جلوگیری می کند.
پوست سر را به خوبی پاک می کند.

نکات منفی
در ابتدا می تواند موهای شما را خشک کند.

۴٫ شامپو ضدریزش موی داو Dove
اگر موهای شما مستعد آسیب و شکستگی است ، این شامپو برای شما محصولی مناسب است زیرا خشکی را مهار می کند و از ریزش مو همزمان جلوگیری می کند. ادعا می شود ریزش مو تا ۹۸٪ کاهش می یابد. این شامپو مخصوصاً برای کنترل بهتر ریزش مو تدوین شده است. همچنین ادعا می کند رشته های شکننده را از ریشه تا نوک تقویت و تغذیه می کند. این شامپو روزانه با مواد مغذی غنی شده، کوتیکول ها را محکم می کند و رشته های مو را تقویت می کند.

نکات مثبت
موها را نرم میکند.
باعث درخشندگی موها می شود.
موهای خشک را نرم می کند.
ریشه ها را تقویت می کند.

نکات منفی
در هر بار استفاده به محصول زیادی احتیاج دارد.

۵٫ شامپو فوق پیشرفته لوریل Lorial
این شامپو درمانی سه گانه ریشه مو را تقویت می کند و ساختار آن را بازسازی می کند. با جوهر آرژنین تشکیل شده است که فولیکول ها را تغذیه می کند و میکرو گردش خون را در پوست سر تقویت می کند. ریزش مو را تا ۹۰٪ کاهش می دهد ، باعث تحریک رشد مو می شود و ضخامت طبیعی مو را بازیابی می کند. این شامپو از فرمول مقاومت در برابر ریزش مو برخوردار است که ریشه موها را تقویت می کند تا از ریزش مو جلوگیری کند. پروتئین های موجود در این شامپو فیبر مو را در عمق برای موهای ضخیم تر و قوی تر بازسازی می کنند.

نکات مثبت
ترمیم کوتیکول های آسیب دیده.
موهای شما را بسیار نرمتر و ابریشمی تر می کند.
موهای خشک را نرم و صاف می کند.
موهای وز را صاف می کند.

نکات منفی
بعد از یک یا دو روز وزن موهای شما را پایین می آورد.

۶٫ شامپو پروتئین Biotique Bio Kelp برای ریزش موها
اگر به دنبال شامپویی طبیعی هستید که از ریزش مو جلوگیری کند ، بیوتیک انتخاب خوبی خواهد بود. این شامپو گیاهی مخلوط خالصی از تخم کتان ، پروتئین طبیعی ، روغن نعناع ، عصاره برگ نعناع ، bhringraj ، daruhaldi و ritha است. ماده اصلی آن ، جلبک دریایی ، سرشار از ویتامین ها و مواد مغذی است که روند رشد مو را تسریع می بخشد. این گیاهان قدرتمند موهای شما را به آرامی تمیز می کنند و پوست سر را برای رشد موهای تازه تقویت می کنند. این شامپو تغذیه کننده با خشکی مقابله می کند و درخشش فراوانی به موهای شما می بخشد.

نکات مثبت
مناسب برای تمام انواع مو
رشد مو را تقویت می کند
دارای SLS نیست(سولفات لاریل سدیم).

نکات منفی
رشد مو را زیاد نمی کند.

0 262 بازدید

نظرات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *