مو پوست آرایش

مو

شامپو برای موهای خشک یک موهبت الهی است. من عاشق شامپو موهای خشک هستم. این به طور قطع محصول درجه یک زیبایی من است. برای دخترها با موی چتری عاشق این هستم که بهشون استفاده از شامپو فوم موهای خشک Dove را توصیه کنم. به دلیل اینکه چگونه می شود از آن استفاده کنید یا فقط کمی از آن می توانید مشتقیما به ریشه مو مالش دهید تا روغن هایی که صورت شما به طور طبیعی ترشح می کند، جذب می شوند. فوم به طور حتم برای موهای چتری مناسب است چون هنگام استفاده از شامپوهای خشک سنتی شما لازم است که آن را یک میلیونیوم ثانیه قبل از اینکه به پوست سر شما برسد خشک کنید.

با فرمت فوم شما به طور مستقیم می توانید از آن استفاده کنید بدون اینکه نگران این باشید که آن را روی بقیه صورت خود اسپری کنید. (Mark Townsend) و (Dove celebrity stylist)

نگران اسکراب کردن نباشید. پوسته پوسته شدن کف سر (پوسته ریزی) .

فواید پوسته ریزی (لایه بداری پوست)، به خصوص صورت و بدن شما به خوبی شناخته شده ولی خیلی از ما کف سر خودمان را فراموش می کنیم. (آنجا هم پوست وجود دارد!) انجام دادن یک بار در هفته پوست ریزی در برنامه روزمره موهایتان بطور قابل توجهی کمک به پاکسازی پوست سر شما خواهد کرد.همینطور باعث از بین رفتن سلول های مرده پوست، تقویت بازسازی و ترمیم، تنظیم ترشح چربی و … خواهد شد. اسکراب (لایه بردار) محبوب من برای لایه برداری پوست کف سر Tokyo perfect shine می باشد که با ذرات کریستال شکر به جای نمک ساخته شده است. پس لازم نیست نگران خشک شدن موهای خود باشید.

برای تصفیه آب حمام خود هزینه کنید.

حقه محبوب من برای زیبایی در واقع بسیار ساده است و یک تفاوت عظیم در مو و پوست شما ایجاد می کند:
فیلتر تصفیه آب حمام محبوب من قطره باران است . (نوعی تصفیه) . به دلیل اینکه آب را طی ۶ روش مختلف فیلتر می کند که تمیزترین آب خالص را به شما می دهد. شما متوجه تغییر در مو و پوست خود خواهید شد. آنها خشک نخواهند شد و موهایتان نرم تر می شوند. داشتن تصفیه آب حمام از سر تا پای من را کاملا مرطوب و تمیز خواهد کرد.

ماسک زندگی را در آغوش بگیرید.

من همیشه یک ماسک مو بعد از اینکه موهایم را می شویم استفاده می کنم. بعضی ها نگران استفاده از ماسک هستند چون فکر می کنند این باعث شکنندگی موهایشان می شود. اما واقعیت این است که اگر شما موهای خود را به طور مناسب شست و شو دهید و سپس آن را تجزیه کنید موهای شما جان دوباره می گیرد.
حقه NIKKI را برای داشتن موهای فر و عالی امتحان کنید.

این یک راه بی سر و صدا (ساده) برای داشتن موهای فر طبیعی خارق العاده است. با اسپری مو، کل موی خود را مرطوب کنید. سپس از یک کلیپس استفاده کنید که یک گودی در مو ایجاد کند. و مو را از ریشه به سمت بالا ببرید و در جای خود کلیپس بزنید. مو را در زیر آن به سمت بالا ببرید تا در آنجا نگه دارید تا جایی که کل سر را به همین صورت انجام دهید و مو به شکل S باشد.حالا سشوار را روی کل موها بکشید و کلیپس ها را جدا کنید. حالا موهای فر خواهید داشت.

اتوی موی صاف کننده خود را برای همه چیز استفاده کنید : این از ابزار واجب من است. من عاشق گوشه یا لبه های گرد شده آن هستم که می شود خیلی راحت موی فر، موجی، و استایل نرم و صاف داشت. در حالیکه تکنولوژی فوق العاده آن ما را مطمئن می سازد که با ثابت نگه داشتن دمای اتو آسیبی به موها نخواهد رسید.

ساده بگیرید، ساده بگیرید!!!

من بدن، پوست و موی خود را متوجه ساخته ام که آنها در بهترین حالت خود هستند.تعدادی محصولات خوب که برای شما خوب کار می کند را پیدا کنید و آنها را به طور ثابت استفاده کنید . آنگاه پوست ، مو و بدن شما از شما تشکر خواهند کرد.یاد بگیرید چگونه به چیزهایی که دارید عشق بورزید.
ایده زیبایی من ممکن است به نظر کلیشه ای بیاید ولی من با آن راحت هستم. این در آغوش گرفتن چیزی که دارید و یاد گرفتن آنکه چگونه از آن استفاده کنید است.

پوست

استفاده از ضد آفتاب را فراموش نکنید. راز زیبایی محبوب من استفاده از ضد آفتاب هر روزه است. این مهم ترین چیز برای این است که پوست خود را سالم و جوان نگه دارید.
من عاشق ضد آفتاب supergoop هستم . به خاطر اینکه پوشش سبک و آبرسانی دارد و روی پوست تکه تکه نمی شود. (پوشش یکنواخت دارد.)

نه! حتما از ضد آفتاب استفاده کنید. اگر فقط یک چیز باشد که بتوانم متقاعدتان کنم که انجام دهید این است که هر روز ضد آفتاب استفاده کنید. به عنوان یک متخصص پوست آسیبی که محیط می تواند به پوست ما بزند را می بینیم . حالا این آسیب می تواند پیری زودرس و یا حتی سرطان باشد. می دانم که احتمالا ضد آفتاب های سنتی را دوست ندارید بر روی پوست خود احساس کنید و یا شکل آنها را روی پوست خود دوست ندارید. به طوریکه استفاده از آنان به یک چالش تبدیل شده است . یک ضد آفتاب سبک پودری شکل که احساس عالی می دهد مثل UV Bounce را امتحان کنید.
برای محصولات درست برای مانند صورت خود هزینه کنید.

یک سوم خانم ها بیشتر نگران منافذ صورت خود هستند تا چروک هایشان، منافذ به طور کامل باز و بسته نمی شوند. آنها بیشتر مثل لنز دوربین هستند آنها می توانند بزرگتر یا کوچکتر شوند. که بستگی به فاکتورهای محیط اطراف دارد. در حالی که نمی توانید اندازه واقعی مانند صورت خود را تغییر دهید. می توانید کارهای زیادی برای کاهش نشان دادن اندازه آنها انجام دهید. به طور مثال علاوه بر استفاده از ضد آفتاب و کاهش مصرف الکل، نیکوتین و کافئین ، استفاده از یک سرم مناسب می تواند کمکی باشد برای کاهش نشان دادن منافذ صورت شما.

دکتر گراس بنیان گذار موسسه مراقبت های پوستی می فرماید:

“به نظرم بهترین کاری که تا به حال برای پوست خود انجام داده ام حذف ۶ مورد مشکوک از زندگی روزمره خودم بود.متغیر بودند.
روغن های ضروری – انواع ترکیبات پلیمری – سیلیکون – صفحات شیمیایی – SLS – عطر – رنگ ها و الکل های خشک که مواد ترکیبی ای هستند که من به این باور رسیده ام که بیشترین عامل تخریب سلامت پوست هستند و همینطور عامل ایجاد برخی مسائل پوست نظیر حساسیت ، ایجاد جوش، قرمزی، خشکی بیش از حد و چربی.

وظیفه من این است که پوست خودش می داند چه کند و سلامت خود را بازسازی کند به شرطی که توسط این مواد درهم گسیخته و در همه جا حاضر از خط خود خارج نشود.کرم چشم روزمره خود را به یک تجربه تشریفاتی تبدیل کنید. کرم دور چشم خود را به مدت پانزده دقیقه در یخچال قرار دهید و با حرکات ضربانی نقطه به نقطه توسط انگشت حلقه خود دور چشم بزنید. با یک کواتر یا هر گرداننده مخصوص صورت به فرمی کرم را با حرکت های رو به بالا از کنار بینی تان تا گیجگاهتان ماساژ دهید تا نگه داری آب را تسکین دهید.

این به تازه سازی ناحیه اطراف چشمتان منجر خواهد شد و باعث افزایش گردش خون مویرگی و همینطور باعث کاهش پف زیر چشم می شود.

آرایش:

پیش از آرایش آبرسانی کنید.

راز من برای داشتن پوست عالی ساده است. مطمئن شوید که زیرسازی خود را قبل از اینکه مرطوب کننده خود کامل خشک شود انجام دهید. وقتی پوست شما کمی هنوز به خاطر مرطوب کننده ای که استفاده کردید، نمناک هست، زیر سازی تان راحت تر جذب می شود و مثل یک پوست دوم به نظر می آید.
دومین ابزار مطلوب من سرم ۱٫۵% هیالورنیک اسید خالص فشرده و زیر ساز بی نظیر است. اینها باعث می شوند که پوست شما بی عیب نشان داده شود.

گذاشتن مرطوب کننده را در صدر آرایش خود قرار دهید. بعضی وقت ها شما متوجه نیستید که چرا پوست شما آن تابناکی و درخشندگی را ندارد . شما را آرایش می کنند و به خود می گویید خدای من، خوب به نظر نمی رسم. پس مرطوب کننده را در آرایش خود قرار دهید تا به شما یک درخشندگی مازاد بدهد.
ممکن است فکر کنید که به گارایش بیشتری احتیاج دارید ولی چیزی که واقعا نیاز دارید مرطوب کردن است.

ریمل روزانه خود را مرتب بزنید.

بعد از اینکه ریمل را استفاده کردید و دیدید که یک قسمت هایی از پوست بین مژه هایتان است برس ریمل را دوباره فرو کنید تا ته ریمل و به پایه مژه هایتان بزنید تا همبستگی بین مژه هایتان و خط چشم ایجاد شود.

سایه چشم استفاده کنید.

اول آرایش چشم انجام دهید (قبل از بقیه آرایش خود) . به خاطر همین هیچ سایه چشمی روی کانسیلر یا زیرساز یا پوست شما پخش نمی شود.
یک کانسیلر با روشنایی یک یا دو درجه بیشتر از زیرساز خود به عنوان پرایمر سایه چشم استفاده کنید. مثل کانسیلر کرمی و یک خط چشم با روشنایی مشابه سایه در جای خود استفاده کنید.

0 204 بازدید

نظرات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *