روش های چاق شدن صورت

صورت و گونه‌های شما نقش بسیار مهمی را در ظاهرتان ایفا می‌کنند. گونه‌های چاق و برآمده به عنوان نمادی از جوانی و جذابیت به شمار می‌روند، درحالی‌که گونه‌های صاف نشان دهنده‌ی سن بالا و افزایش سن هستند. اگر دقت کرده باشید، تقریبا تمام بچه‌های کوچک گونه‌هایی چاق و گلگون دارند که به آن‌ها ظاهری معصومانه و زیبا می‌دهد.

سوال این‌جا است که چرا همه‌ی خانم‌ها به دنبال داشتن گونه‌هایی چاق هستند؟ چون همسرانشان دوست دارند؟ بله این می‌تواند قسمتی از ماجرا باشد، اما دلیل اصلی این است که روی گونه‌های درشت، آرایش بهتر و زیباتر می‌نشیند!

گونه‌های چاق به معنی اضافه کردن چربی به صورت نیست، بلکه با دنبال کردن یک سری از روش‌های طبیعی، تمرین و درمان‌های خانگی می‌توانید به آن‌ها دست یابید.

گلاب و گلیسیرین

گلاب و گلیسیرین ترکیبی عالی برای داشتن گونه‌هایی درشت و چاق هستند. (علاوه بر خواص فوق‌العاده‌ی آبرسانی و تغذیه پوست) این دو ماده را باهم ترکیب کنید و شب قبل از خواب به گونه‌هایتان بمالید. در طول شب اجازه بدهید که روی پوست بماند و صبح با آب بشویید. این عمل را هر شب انجام دهید.

عسل

عسل به عنوان یکی از تاثیرگذارترین و مهم‌ترین درمان‌های خانگی برای چاق شدن گونه‌ها استفاده می‌شود. علاوه بر آبرسانی به پوست، آن‌ها را تازه و سلامت نگاه می‌دارد. وجود آنتی اکسیدان در عسل، نقش بسیار مهمی را برای پوست و جلوگیری از واکنش رادیکال‌های آزاد با آن را دارد. خمیری را با یک قاشق چای‌خوری عسل و میوه‌ی پاپایا مخلوط کنید. خمیر را روی صورت گذاشته و ۱۰ الی ۱۵ دقیقه صبر کنید. سپس با آب گرم بشویید. بهترین زمان برای این عمل صبح زود است.

آلوئه‌ورا

خاصیت طبیعی تنگ کنندگی پوست که در آلوئه‌ورا وجود دارد از صاف شدن و افتادگی گونه‌ها جلوگیری می‌کند. به دلیل وجود آنتی اکسیدان، آلوئه‌ورا نیز مانند عسل از واکنش رادیکال‌های آزاد با پوست جلوگیری می‌کند. همچنین به تولید کلاژن – پروتئینی که برای تازگی پوست مناسب است – نیز کمک می‌کند. آلوئه‌ورا را به صورتتان بزنید و ۱۰ الی ۱۵ دقیقه صبر کنید، سپس با آب گرم بشویید. این پروسه را روزی دوبار تکرار کنید.

کره

خمیری از کره و شکر درست کنید و به صورت بزنید، اجازه بدهید دقایقی بماند و سپس با آب گرم به خوبی بشویید.

روغن زیتون

یک قاشق از روغن زیتوون را به صورت بمالید و ۵ الی ۱۰ دقیقه صبر کنید، سپس با اب گرم بشویید.

شیر

به مدت سه ماه روزی یک لیوان شیر بنوشید، نتیجه‌ی آن‌را بر گونه‌هایتان خواهید دید!

یوگای صورت

یوگای صورت یکی از بهترین تمرین‌ها برای داشتن گونه‌هایی چاق و سالم است. یوگای منظم به پوستتان کمک می‌کند که کلاژن و الاستین بیشتری تولید کند که به سفتی پوست کمک می‌کند.

  1. هر چهار انگشتتان را دقیقا در زیر استخوان گونه (هر ۴ انگشت زیر یک گونه) تا نزدیکی سوراخ بینی قرار دهید و دایره‌هایی کوچک را به سمت خارج درست کنید. این عمل را ۱ الی ۲ دقیقه انجام دهید.
  2. سپس هر ۸ انگشت را در دو طرف بینی قرار داده (جایی نزدیک لب‌ها) و به صورت دایره‌هایی کوچک به مدت ۲ دقیق ماساژ دهید.
  3. هر ۸ انگشت را در لبه‌ی فک قرار داده و به مدت دو دقیقه به صورت دایره‌هایی ریز ماساژ دهید.
  4. این تمرین‌ها را روزانه چند بار انجام دهید. منبع:
    https://www.zibamoon.com

0 150 بازدید

نظرات

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *