آرایش نوجوانان

بهترین آرایش برای نوجوانان

به عنوان یک نوجوان چند فاکتور مهم وجود دارد که قبل از خرید لوازم آرایش باید در نظر داشته باشید:

قیمت.

در ابتدا و مهم‌تر از همه، باید قیمت را در نظر داشته باشید. به ندرت در شرایطی قرار می‌گیرید که صد مورد کِرِم‌پودر را کنار بگذارید. خوشبختانه، ما در زمانه و سنی زندگی می‌کنیم که لوازم آرایش ارزان‌تر به سادگی قابل مقایسه و مقابله است. بسیاری از مبلغان زیبایی اغلب به استفاده از لوازم آرایش ارزان‌تر می‌پردازند.

در دسترس بودن.

قطعا چیزی را نمی‌خواهید که یافتن و نگهداری آن غیر ممکن است، به همین دلیل استفاده از وب‌سایت‌های ساده و فروشگاه‌هایی که می‌توانید به سادگی به آنها دسترسی داشته باشید مهم است.

 نگهداری آسان.

با وجود بسیاری مبلغان زیبایی جذاب، تشخیص سن و پرداختن به لوازم آرایش ساده‌تر دشوار است، اما در این سن بسیار مهم است که آن را در حد ممکن ساده نگهداریم.

 حافظ پوست بودن.

در این سن مراقبت از پوست بی‌اندازه مهم است. با وجود جوش‌ها و استرس، پوست شما قرار نیست در بهترین شرایط قرار داشته باشد. به همین دلیل در ابتدا مراقبت از پوستتان مهم است و مهم‌تر از همه اطمینان از اینکه مواد آرایشی به خوبی روی آن قرار می‌گیرد.

 راحت بودن پوست.

در سنین جوانی مهم است که متکی به لوازم آرایش رشد نکنید. آرایش سرگرم‌کننده و نوعی بیان هنری است، لوازم آرایش را دور خود بیاورید فقط اطمینان یابید که از آن به عنوان نوعی پوشش استفاده نمی‌کنید. با لوازم آرایش یک رابطه‌ی سالم و سرگرم‌کننده داشته باشید؛ به آن وابسته نباشید!

سه لوازم آرایش برتر برای نوجوانان

۱٫ سایه‌ی چشم آجری زیبای L.A. Girl

پالت‌های سایه‌ی چشم بهترین انتخاب برای یک نوجوان است. بسیار ساده است که برای کمک کردن به خلق چهره‌های مختلف یک محصول داشته باشید چه برای چهره‌ی روزمره‌ی طبیعی و چه مناسبت‌های خاص، حتی مراسم رقص دانش‌آموزی. همیشه بهترین انتخاب یک پالت بدون رنگ است، احتمال بیشتری دارد که مورد استفاده قرار گیرد.

پالت سایه‌ی چشم آجری زیبای L.A. Girl کاملا مناسب است. مقرون به صرفه بودنش شگفت‌انگیز است، این پالت ۱۲ سایه را به شما عرضه می‌کند، و بسیار با کیفیت در نظر گرفته شده است.

سایه‌ها در این پالت بسیار طبیعی و کِرِم‌رنگ هستند؛ چه مات ملایم و چه براق متالیک. آنها بسیار ملایم هستند و ترکیب آنها ساده است، و قطعا قابل مقایسه با پالت‌های سایه‌ی چشم گران‌تر هستند.

فاکتور مطلوب دیگر درباره‌ی این پالت این است که قلم‌مویی همراه دارد. این قلم دو طرفه است؛ یک طرف اسفنجی وجود دارد که برای آغشتن به رنگ مناسب است و طرف دیگر قلمی که در ترکیب رنگ شگفت‌انگیز عمل می‌کند.

پالت یک طیف چشم‌گیر از طرح‌های صورتی‌رنگ دارد که به زیبایی برای خلق هر چهره‌ای عمل می‌کند. آنها قلم‌های اصلی مات و برخی براق‌کننده‌های بسیار زیبا برای استفاده دارند_ما معتقدیم این پالت قطعا بهترین لوازم آرایش برای نوجوانانی است که به دنبال سایه‌ی چشم هستند.

۲٫ ریمِل Covergirl Lashblast Volume

اگر نوجوانی هستید که می‌خواهید آرایش را شروع کنید، به احتمال زیاد با ریمل شروع می‌کنید. ریمل کلاسیک‌ترین لوازم هر مجموعه لوازم آرایشی است و در واقع چیزی است که بیشتر خانم‌ها با آن شروع به آرایش می‌کنند.

ریمل ساده همیشه بهتر است. این ریمِل Covergirl Lashblast Volume همیشه یکی از بهترین‌ها است. این ریمل ساده و مقرون به صرفه، در حالی که مژه‌ها را جدا شده نگه می‌دارد، به شما اندازه و طول اعجاب‌انگیزی می‌دهد.

مژه‌های کاذب اما واقعی‌ به شما می‌دهد طوری که مردم را گیج خواهید کرد. ظاهری به شما می‌دهد که گویی مژه‌هایتان در هم ضرب شده‌اند و شما را شبیه کسی می‌کند که مژه‌های بسیار حجیمی دارد.

آنچه درباره‌ی این ریمل بسیار شگفت‌آور است این است که مژه‌هایتان را واقعا مجعد می‌کند، ظاهر مژه را کاملا هیجان‌انگیز می‌سازد، ما همه سعی می‌کنیم مژه‌ها را فریبنده بسازیم. یکبار که این ریمل را امتحان کنید تضمین شده که آرزوی دور و درازتان شود.

۳٫ کرم پودر  Maybelline Matte and Poreless

همانطور که از نامش پیداست، کرم‌پودر پایه و اساس لازم برای هر لوازم آرایشی است. این کِرِم‌پودر Maybelline Matte and Poreless بهترین لوازم آرایش برای نوجوانان است.

یافتن این کرم‌پودر آسان است و نیز بسیار ارزان است، اما از فومولش اینگونه احساس می‌شود که لاکچری‌ترین کرم‌پودر در میان مارک‌های تجاری معتبر است. این مایع سبک چهره‌ی شما را تمام‌عیار خواهد کرد. این همه‌ی نواقص را پوشش می‌دهد و حتی سوراخ‌های ریز پوستتان را به حداقل می‌رساند.

ما دوست داریم پوستمان بی‌عیب و نقص به نظر برسد، این کرم‌پودر صادقانه مثل پوست کودک است! انتهای آن نیمه مات است، بنابراین تمام روز دوام خواهد داشت و از هر نوع تابش جلوگیری می‌کند، اما هنوز هم پوستتان را با ظاهر درخشان ذاتی نشان می‌دهد.

بهتر از این نمی‌شود، آن یک کرم‌پودر کلاسیک است که همه‌ی مبلغان زیبایی روی آن سوگند می‌خورند، بنابراین شما می‌دانید که قصد دارد کارهای شگفت‌انگیزی انجام دهد.

0 533 بازدید

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *